bluetooth
Parrot » Hands-free do auta » Ovládacie súpravy na volant » MULTICOMM » Popis produktu

MULTICOMM


bežná cena: 102,60 € (3.091 Sk)akcia*: 87,21 € (2.627 Sk)akcia bez DPH*: 72,68 € (2.189 Sk)
Chcete sa dozvedieť viac? ZAVOLAJTE: 02/431 912 18

 

Produktový leták (PDF)

Inštalácia produktu (US)Multicomm pre Parrot CK3000 EvolutionMulticomm pre Parrot CK3100Kompatibilita zariadenia

Riadi auto sady Parrot

Parrot MULTICOMM využíva existujúce povely volantu na ovládanie Parrot Bluetooth® hands-free auto sady. Nemusí sa inštalovať prídavná viditeľná časť. Parrot MULTICOMM využíva iba existujúce ovládacie tlačidlá na volante a používa sa na receiver auta a auto sadu Parrot bez akéhokoľvek rušenia. Dostupná je jedna verzia pre Parrot CK3000 EVOLUTION a jedna pre Parrot CK3100.

Vysoká kompatibilita

Parrot MULTICAN spolupracuje so všetkými možnými ovládacími prvkami a je kompatibilný s 15 značkami áut. Zoznam značiek a modelov je dostupný na http://www.parrot.com/

Plná integrácia

S rozhraním Parrot MULTICOMM, ovládate receiver auta cez volant. Parrot MULTICOMM sa môže adaptovať na akékoľvek odporové komunikačné protokoly (nie CAN bus), aj keď nemá volant dostatočne veľa tlačidiel. Parrot MULTICOMM používa špecifickú kombináciu tlačidiel, aby vykompenzovala tie, ktoré jej chýbajú. Používanie MULTICOMM s Parrot CK3000 EVOLUTION Vám umožní odstrániť užívateľské rozhranie a dodá Vám plne neviditeľné Bluetooth hands free riešenie !

Technológia R-Ladder

R-Ladder protokol je ekvivalentný zbernicovému protokolu CAN pre automobily, ale s odporovou vysielacou zbernicou. Táto technológia je špeciálne určená pre automobilový priemysel používajúci rôzne ochranné metódy proti hluku a rušeniu. Vytvorená, aby spájala a prepájala všetky riadiace jednotky. Protokol R-Ladder ponúka silný odpor proti magnetickým poliam a iným ruchom z auta.