bluetooth
Parrot » Hands-free do auta » Zabudovateľné súpravy » MKi 9200 » Popis produktu

MKi 9200


bežná cena: 277,00 € (8.345 Sk)akcia*: 224,40 € (6.760 Sk)akcia bez DPH*: 187,00 € (5.634 Sk)
Chcete sa dozvedieť viac? ZAVOLAJTE: 02/431 912 18

 

Produktový leták (PDF)

Užívateľská príručka (PDF)

Parrot software update tools

Kompatibilita (US)

Parrot MKi 9200 - kompletný systém zameraný na telefonovanie a počúvanie hudby vo vozidle

 

Parrot MKi 9200 je hands-free systém s 2, 4 " farebným TFT displejom s vysokým rozlíšením. Bezkáblové diaľkové ovládanie je možné umiestniť na volant, alebo na prístrojovú dosku a je možné ním ovládať všetky funkcie MKi 9200. Okrem tradičných tel. funkcií ako sú: uskustočnenie, prijatie, odmietnutie alebo ukončenie hovoru, sa Parrot MKi 9200 pýši rozšírenými tel. funkciami - automatická synchronizácia telefónneho zoznamu, hlasové rozpoznávanie nezávisle od užívateľa, pri ktorom nie je potrebné žiadne nastavovanie, ďalej hlasová syntéza mien v telefónnom zozname, manažment kontaktov (až 2000 na jeden telefón), zoznam hovorov a iné. Farebný displej zobrazuje výber hudby, identifikáciu volajúceho (číslo a obrázok). Parrot MKi 9200 disponuje aj hlasovými príkazmi pre menu a telefónny zoznam pre jednoduchšie, intuitívne ovládanie.

 

Počúvajte digitálnu hudbu vo vozidle

 

Parrot MKi 9200 je taktiež určený na prehrávanie hudby. Pomocou špecifických káblov je kompatibilný so všetkými hudobnými zariadeniami ako: iPod/iPhone, USB, Bluetooth stereo (A2DP) mobilné telefóny, MP3 prehrávače a iné analógové prehrávače. Parrot MKi 9200 má aj SDHC čítačku SD pamäťových kariet umiestnenú na displeji. MKi 9200 zobrazuje plný playlist s názvom interpreta a skladby a taktiež aj plnofarebný obal albumu, ak je k dispozíci v iPod-e, iPhon-e, alebo USB pamäťovom zariadení. Hudba sa prehráva cez všetky reproduktory vozidla, dávajúc cestujúcim vo vozidle neobyčajnú kvalitu zvuku, dych vyrážajúci SuperBass a Sound Spatializer efekty.

 

Dvojitý mikrofón pre kryštálovo čistú konverzáciu

 

Pre zaručenie optimálnej audio kvality počas hovoru, kombinuje Parrot MKi 9200 technológiu dvojitého mikrofónu s novým softvérom spracovania signálu (DSP-3), ktorý eliminuje hluk z okolia a z pozadia, ako aj hluk vo vozidle. Pre maximálnu kvalitu zvuku je konverzácia reprodukovaná cez reproduktory vozidla. Parrot Mki 9200 je 100% kompatibilný so všetkými Bluetooth mobilnými telefónmi a tiež so všetkými značkami vozidiel na trhu. 

 

Vytvorené pre iPod, spolupracuje s iPhone

 

Pre uskutočnenie hands-free hovoru z iPhone aktivujte Bluetooth spojenie so súpravou a synchronizujte telefónny zoznam. Ak chcete počúvať hudbu z iPhonu alebo iPodu jednoducho pripojte kábel. Playlist sprístupnite veľmi jednoducho bezkáblovým diaľkovým ovládačom. Počas počúvania hudby môžete samozrejme kedykoľvek uskutočňovať hands-free hovory Bluetooth mobilným telefónom. Počas hovoru sa prehrávaná hudba automaticky stíši a po ukončení hovoru sa vráti späť na pôvodnú hlasitosť.

 

Parrot MKi9200 - moderný Bluetooth hands-free systém

 

Bezdrôtová technológia Bluetooth

 

Bezkáblová technológia Bluetooth umožňuje odosielanie hlasu a dát cez krátke rádiové spojenie. Spája široké rozpätie elektronickej výbavy bez ďalších, prídavných káblov,  ďalej rozširuje komunikačné možnosti pre mobilné telefóny a množstvo iných zariadení.