bluetooth
Parrot » Hands-free do auta » Zabudovateľné súpravy » Asteroid Smart » Popis produktu

Asteroid Smart


bežná cena: 579,00 € (17.443 Sk)akcia*: 492,15 € (14.827 Sk)akcia bez DPH*: 410,13 € (12.355 Sk)
Chcete sa dozvedieť viac? ZAVOLAJTE: 02/431 912 18

 

 

So systémom Parrot ASTEROID Smart sa ocitnete v novej dimenzii zábavných a informačných technológií. Rovnako ako vo Vašom tablete alebo smartphone si ho môžete vybaviť rôznymi aplikáciami, máte prístup k internetu a s pomocou navigácie nájdete vždy tú správnu cestu.

Pre bližsie informácie si prosim pozrite http://www.parrot.com

 

Ako plne integrovaná multimediálna stanica, Parrot ASTEROID Smart sa rýchlo stane Vašim ideálnym a stálym spoločníkom pri šoférovaní. 6,2 palcová farebná dotyková obrazovka umožní prístup k širokému radu vlastností jednoducho a rýchlo. Má pôsobivo komplexné rozhranie s viacerými Video/Audio vstupmi aj výstupmi, ako aj viaceré USB konektory a kábel určený pre iPod®/iPhone®.

Tiež podporuje pripojenie k cúvacej kamere a prehrávanie videí na externej obrazovke, napríklad pre monitory v hlavových opierkach. Vďaka vsatavnému navigačnému softvéru, klientovi na pripojenie Wi-Fi® a pokročilým vlastnostiam HF sa jedná o nesmierne efektívny multimediálny systém. Parrot ASTEROID Smart môže byť integrovaný ako náhrada za 2-DIN-ové autorádio.

- Sťahovanie pomocných aplikácii pri šoférovaní z obchodu Parrot ASTEROID - Nájdite cestu do Vami zvoleného cieľa pomocou vstavaného navigačného systému - Vychutnajte si hudbu vo vašom aute: iPod®, USB, SD kartu, atď. ovládajte zariadenie pomocou hlasových pokynov - Volajte aj prijímajte hovory pomocou hands-free pre dva súčasne pripojené telefóny zároveň - Používajte rozpoznánie hlasu na volanie jedného z Vašich kontaktov - Prístup na internet cez kompatibilný smartfón alebo 3G/4G USB modem pripojenie zdieľajte pripojenie s kompatibilným smartfónom alebo cez Wi-Fi® - Jednoducho navigujte jedným alebo dvoma prstami využitím kapacity 6,2 palcovej Multi-touch obrazovky - Pozerajte video z externých kamier a prehrávajte si videá na externých obrazovkách