bluetooth
Parrot » Novinky » Parrot & HTC aliancia

Parrot & HTC aliancia

 

HTC, líder v dodávaní smart zariadení  Microsoft® Windows Mobile®, a Parrot®, líder bezdrôtových periférnych zariadení a mobilných telefónov, vyhlásili spoluprácu, aby vyvíjali a zlepšili kompatibilitu a celkové užívateľské skúsenosti medzi firemnými produktami.

 

HTC úzko spolupracuje s Parrot-om aby vyvinul cestné mapy. Vynakladáme marketingové úsilie a vývoj pre poskytovanie a rozšírenie riešení pre zákazníkov.

Parrot vyrába širokú škálu bezdrôtových mobilných telefónnych doplnkov pre autá a domácnosti od Bluetooth® hands-free autosád po bezdrôtové digitálne foto rámčeky a Hi-Fi systémy s reproduktormi. 

Škála produktov Parrot obsahuje bezdrôtové periférie pre prispôsobenie sa ku každému prostrediu HTC zariadení - či už v aute, doma alebo v kancelárii.

 

HTC vyrába výkonné Smartphones na báze Microsoft® Windows Mobile® a PDA-čka už viac ako 10 rokov. Firma vyvinula vlastnú značku v roku 2006 a odvtedy urobila veľké pokroky na obchodnom a spotrebiteľskom trhu s mobilmi. Rozličná škála zabiehajúcich sa mobilných zariadení HTC ponúka možnosť výberu zákazníkom pre ich akékoľvek potreby mobilných telefónov. Najnovšia vývojová séria obsahuje novú dotykovú sadu HTC TouchTM, HTC Touch DualTM a HTC Touch CruiseTM.