bluetooth
Parrot » Hands-free do auta » Zabudovateľné súpravy » MKi 9000 » Popis produktu

MKi 9000


bežná cena: 194,00 € (5.844 Sk)akcia*: 156,00 € (4.700 Sk)akcia bez DPH*: 130,00 € (3.916 Sk)
Chcete sa dozvedieť viac? ZAVOLAJTE: 02/431 912 18

 

Produktový leták (PDF)

Užívateľská príručka (PDF)

Aktualizačný postup (PDF)

Parrot software update tools

Kompatibilita (US)

Parrot MKi 9000 - Bluetooth hands-free systém, ktorý sa ľahko integruje do každého vozidla 

 

Bezkáblové diaľkové ovládanie je možné umiestniť na volant, alebo na prístrojovú dosku a vodič môže ovládať všetky funkcie MKi 9000. Okrem klasických funkcií, ako sú: uskutočnenie, prijatie, ukončenie a odmietnutie hovoru, sa Parrot MKi 9000 pýši ďalšími funkciami - automatická synchronizácia tel. zoznamu, hlasové rozpoznávanie nezávisle od užívateľa, pri ktorom nie je potrebné žiadne nastavovanie, hlasová syntéza mien v tel. zozname, manažment kontaktov (až 2000 na jeden telefón) a zoznam hovorov. Parrot MKi 9000 ponúka tiež hlasové menu pre všetky funkcie.

 

Počúvanie digitálnej hudby vo vozidle 

 

Parrot MKi 9000 je určený taktiež na prehrávanie hudby. Pomocou špecifických káblov je kompatibilný so všetkými hudobnými zariadeniami ako sú: iPod, iPhone, USB, Bluetooth stereo (A2DP) mobilné telefóny, MP3 prehrávače a iné analógové prehrávače. Hudba sa prehráva cez všetky reproduktory vozidla, dávajúc cestujúcim vo vozidle neobyčajnú kvalitu zvuku, dych vyrážajúci SuperBass a Sound Spatializer efekty.

 

Dvojitý mikrofón pre kryštálovo čistú konverzáciu

 

Pre zaručenie optimálnej audio kvality počas hovoru kombinuje Parrot MKi 9000 technológiu dvojitého mikrofónu s novým softvérom spracovanía signálu (DSP-3), ktorý eliminuje hluk z okolia a z pozadia, ako aj hluk vo vozidle. Pre maximálnu kvalitu zvuku je konverzácia reprodukovaná cez reproduktory vozidla. Parrot MKi9000 je Bluetooth hands-free systém, ktorý je kompatibilný so všetkými značkami vozidiel a mobilných telefónov.

 

Vytvorené pre iPod, spolupracuje s iPhone    

 

Pre uskutočnenie hands-free hovoru z iPhone aktivujte Bluetooth, na spojenie so súpravou a synchronizáciu telefónneho zoznamu. Ak chcete počúvať hudbu z iPhon-u alebo iPod-u jednoducho

pripojte kábel. Playlist sprístupnite veľmi jednoducho bezkáblovým diaľkovým ovládaním. Počas počúvania hudby môžete samozrejme stále uskutočňovať hands-free hovory Bluetooth mobilným telefónom. Počas hovoru sa hudba stíši (mute) a po ukončení sa vráti späť na pôvodne nastavenú hlasitosť.

 

Parrot MKi 9000 - Bluetooth hands-free hudobný systém  

 

Bezdrôtová technológia Bluetooth

 

Bezdrôtová technológia Bluetooth umožňuje odosielanie hlasu a dát cez krátke rádiové spojenie. Spája široké rozpätie elektornickej výbavy bez ďalších prídavných káblov, ďalej rozširuje komunikačné možnosti pre mobilné telefóny a množstvo iných zariadení.