bluetooth
Parrot » Hands-free do auta » Prenosné súpravy » MINIKITSLIM » Popis produktu

MINIKITSLIM


bežná cena: 66,00 € (1.988 Sk)akcia*: 59,40 € (1.789 Sk)akcia bez DPH*: 49,50 € (1.491 Sk)
Chcete sa dozvedieť viac? ZAVOLAJTE: 02/431 912 18

 

Produktový leták

Užívateľská príručka

Software update tools (US)

Podporované mobily a zariadenia (US)

Postup aktualizácie softwaru

Úhľadný a ľahký

Parrot MINIKIT SLIM je prenosná Bluetooth hands-free sada ktorá má športový a úhľadný dizajn. Vďaka kompaktnému dizajnu ponúka nespočetné využitie: v aute, v kancelárií a doma. Jeho vysoko inituitívné rozhranie sa automaticky pripojí k Vášmu Bluetooth telefónu. Pripevnený na slnečné clonítko alebo položený na stole, prispôsobí sa každému prostrediu a ľahko sa nosí vo vrecu.

Spozná každý hlas

Vkusné vytáčanie mien z kontaktov zo zoznamu. Vyslovte meno a MINIKIT SLIM ho rozpozná bez akéhokoľvek nastavovania alebo tréningu a vytočí číslo. Keď sú niektoré čísla pridelené k tej istej osobe, povedzte sade ktoré chcete vytočiť, povelom vyslovenia mobil práca alebo mobil domov atď. Tiež si môžete nahrať reprodukciu hlasu (skratku) pre jeden z kontaktov, aby ste mohli ešte rýchlejšie vytáčať čísla.

Všetky vaše kontakty kedykoľvek chcete

Raz spárovaný, Parrot MINIKIT SLIM automaticky synchronizuje telefónny zoznam s kontaktmi vo Vašom telefóne. Zoznam v MINIKIT SLIM ja aktualizovaný v momente keď sa spoji*. Celý telefónny zoznam je vždy dostupný vďaka funkcii - rečovej syntéze mien (Text-To-Speech). Praktické a nevyhnutné.

Nekompromisná audio kvalita

Parrot skombinoval svoje audio skúsenosti s vibračnou technológiou panelu. Už žiadne reproduktory - hlavný panel je spojený s audio okruhom a vibruje aby reprodukoval prirodzený, otvorený zvuk. Výsledky sú veľkolepé - úžasný zvuk, kryštálovo čistá konverzácia a výkon vždy pripravený. Diskrétny a vysoko citlivý mikrofón je plne vstavaný v prístroji.

Bluetooth bezdrôtová technológia

Technológia Bluetooth® umožňuje odosielanie hlasu a dát cez krátke rádiové spojenie. Spojuje široké rozpätie elektronickej výbavy bez ďalších prídavných káblov. Ďalej, rozširuje komunikačné možnosti pre mobilné telefóny a množstvo iných zariadený.

Kompatibilita telefónu

Keďže Parrot produkty sú 100% Bluetooth kompatibilné, sú kompatibilné skoro so všetkými Bluetooth mobilnými telefónmi. Navštívte www.parrot.com a zistite či je Váš telefón kompatibilný.