bluetooth
Parrot » Hands-free do auta » Zabudovateľné súpravy » CK3000 EVOLUTION » Popis produktu

CK3000 EVOLUTION


bežná cena: 150,00 € (4.519 Sk)akcia*: 120,00 € (3.615 Sk)akcia bez DPH*: 100,00 € (3.013 Sk)
Chcete sa dozvedieť viac? ZAVOLAJTE: 02/431 912 18

 

Základné informácie o produkte (PDF)

Podporované mobily a zariadenia(US)

Užívateľská príručka(PDF)

Návod na montáž (PDF)

Parrot software update tools

Technická podpora (UK)

Produktový leták (PDF)

Bluetooth® hands-free auto sada

Život je ľahším: Naštartujte motor. Jazdite. Hovorte. Je to také jednoduché !

Parrot CK3000 Evolution hands-free autosada ponúka jednoduchosť pomocou hlasového rozoznávania a výbornú hlasovú kvalitu využívajúcu Váš zvukový systém auta ako prijímač.

Inštalácia Parrot CK3000 EVOLUTION trvá technikovi menej ako hodinu: elektronická skrinka, mikrofón, klávesnica. Neexistujú žiadne viditeľné káble. Raz nainštalované iba naštartujete motor a ste v momente spojený s telefónom.

Aj keď si necháte váš mobilný telefón v taške s Parrot CK3000 EVOLUTION, môže vodič nadiktovať meno a v momente sa nadviaže hovor s požadovanou osobou. Reproduktory auta prenesú konverzáciu v perfektnej audio kvalite, bez ohľadu na dopravnú situáciu ( premávka, diaľnica...)

Bezdrôtová Technológia

Bezdrôtová Technológia umožňuje odosielanie hlasu a dát cez krátke rádiové spojenie. Spája širokú škálu elektronického zariadenia bez požadovania prídavných káblov. Ďalej rozširuje komunikačné možnosti pre mobilné telefóny a veľké množstvo prístrojov. Bluetooth Stereo (A2DP) profil používa také isté krátke rádiové frekvencie na zasielanie hudobných súborov z jedného periféria na druhé.

Telefón & kompatibilita prístroja

Keďže Parrot produkty sú 100% Bluetooth kompatibilné, sú kompatibilné takmer so všetkými Bluetooth mobilnými telefónmi. Pre bližsie informácie si prosim pozrite www.parrot.com. Kompatibilita telefónov Alcatel, Asus, Audiovox, BenQ, Blackberry, Eten, Grunding, HP, HTC, IMate, LG, Motorola, NEC, Nokia, Palm/Treo, Panasonic, Philips, QTek, Sagem, Samsung, Sendo, Sharp, Siemens, Sony, Ericson, SPV, Telital, VK mobile...