bluetooth
Parrot » Hands-free do auta » Zabudovateľné súpravy » CK3100 LCD » Popis produktu

CK3100 LCD


bežná cena: 179,00 € (5.393 Sk)akcia*: 143,00 € (4.308 Sk)akcia bez DPH*: 119,17 € (3.590 Sk)
Chcete sa dozvedieť viac? ZAVOLAJTE: 02/431 912 18

Návod na použitie (PDF)

Návod na montáž - Fabia (PDF)

Návod na montáž - Octavia (PDF)Návod na montáž - Roomster (PDF)

Podporované mobily a zariadenia (US)

Technická podpora

Parrot software update tools

Produktový leták(PDF)

Návod na aktualizáciu softwaru

Prvá Bluetooth® hands free auto sada s LCD displejom

CK3100 LCD je najviac preslávená hands-free auto sada na trhu. S Parrot CK3100 LCD budete môcť uskutočniť a prijímať hovory v pohodlí a bezpečí, bez toho aby ste sa niekedy dotkli Vášho mobilného telefónu. Bezdrôtové spojenie medzi Parrot CK3100 LCD a telefónom s Bluetooth a systémom rozpoznania hlasu je aktivované pokiaľ je telefón zapnutý. V časoch keď sa sprísňuje legislatíva pre obmedzenie použitia mobilných telefónov vo vozidlách kvôli bezpečnostným úpravam Vám Parrot CK3100 LCD neprináša len pohodlie a komfort ale sa stáva aj rýchlou potrebou a nevyhnutnosťou.

Uskutočnite hovory absolútne bezpečne s funkciou hlasového rozpoznávania

Keď sa dostanete do auta, naštartujete motor a okamžite sa sada spojí s mobilným telefónom. Vďaka  hlasovo rozpoznávacej funkcii Parrot hands-free auto sady, vodiči iba vyslovia meno a sada automaticky vytočí číslo.

Vyberte si hands free auto sadu ktorá sa bezproblémovo integruje do Vášho auta pre skutočnú audio kvalitu

Reproduktory auta presne reprodukujú hlas volaného. Externý mikrofón zachytí zvuk Vášho hlasu, zatiaľ čo ho prefiltruje od okolitého hluku. V prípade volania autorádio automaticky preruší, na to aby sa mohla začať bezproblémová komunikácia.

Nájdite informácie z Vášho mobilného telefónu na LCD obrazovke

Hands-free sada Parrot zobrazuje informácie z Vášho mobilného telefónu na LCD obrazovke : číslo prichádzajúceho hovoru, telefónny zoznam, posledné volané číslo, atď. Šikovná obrazovka môže byť nainštalovaná kdekoľvek na prístrojovú dosku a poskytuje optimálny uhol pohľadu, väčší komfort a čitateľnosť.

Hlavné informácie k hands free autosade Parrot CK3100

  • LCD obrazovka zobrazuje informácie z mobilného telefónu: prichádzajúce hovory, posledné hovory, zmeškané hovory, hlasový mail, zoznam, atď.
  • Hands-free, jednosmerné mikrofóny poskytujú hlasovo rozpoznávané vytáčanie až 150 mien, počas tlmenia nežiaducich zvukov ako napr. ozveny.
  • Prehliadacie tlačidlo umožňuje užívateľom listovať v menu a ovládať zvuk.

Technológia Bluetooth

Technológia Bluetooth® umožňuje odosielanie hlasu a dát cez krátke rádiové spojenie. Spojuje široké rozpätie elektronickej výbavy bez ďalších prídavných káblov.

Telefón & kompatibilita prístroja

Keďže Parrot produkty sú 100% Bluetooth kompatibilné, sú kompatibilné takmer so všetkými Bluetooth mobilnými telefónmi. Pre bližsie info si, prosím, pozrite http://www.parrot.com/ Kompatibilita telefónov : Alcatel, Asus, Audiovox, BenQ, Blackberry, Eten, Grunding, HP, HTC, IMate, LG, Motorola, NEC, Nokia, Palm/ Treo, Panasonic, Philips, QTek, Sagem, Samsung, Sendo, Sharp, Siemens, Sony, Ericson, SPV, Telital, VK mobile...